O NAS

logo YETI

Co nas napędza…

Po co podróżujemy? Powodów jest tak wiele, jak wielu jest ludzi na świecie.
Chęć eksplorowania, zwykła ciekawość albo po prostu sprawdzanie tego, co nie do końca znane…

Jedno jest pewne – podróżowanie daje nam poczucie, że żyjemy mocniej i bardziej kolorowo, ładuje baterie i zmienia perspektywę. Chcemy sprawdzić, jak wygląda życie w innych częściach świata, więc analizujemy i porównujemy, przyglądamy się i słuchamy. Tymczasem okazuje się, że bez względu na szerokość geograficzną wszyscy szukamy szczęścia, a różnimy się tylko sposobami, którymi staramy się ten stan osiągnąć. Odwiedzanie innych krajów poszerza nasze horyzonty. Czasami pomaga znaleźć właściwy kurs i zrozumieć, czego pragniemy oraz dostrzec to, czego wcześniej nie byliśmy do końca świadomi.

Stąd nasz pomysł na stworzenie YETI. Powstało ono z pasji podróżowania i poznawania nieodkrytych jeszcze zakątków naszego globu. Nie jest to zwykłe biuro podróży. Tutaj podróż zaczyna się jeszcze przed pierwszym dniem wyjazdu i trwa dłużej niż jego planowany koniec. Zależy nam na tworzeniu społeczności podróżników oraz przestrzeni do budowania i pielęgnowania pozytywnych relacji. Pragniemy w miłej atmosferze wspólnie odkrywać miejsca atrakcyjne turystycznie, jak i te, które są mniej znane. Podróżowanie nie jest przecież “zaliczaniem” kolejnych lokalizacji, tylko smakowaniem danego rejonu i poznawaniem miejscowych ludzi z pełnym poszanowaniem ich zwyczajów, kultury, a czasem nawet totalnie odmiennych poglądów.

Mamy do zaoferowania wiele ciekawych kierunków podróży, które stworzyliśmy biorąc pod uwagę potrzeby, o których nam mówicie. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Aktywne wypady, wyjazdy tematyczne, survivalowe podróże z namiotem, wartościowe kursy do zrealizowania “w drodze”. Wszystko to i jeszcze więcej znajdziecie w YETI.

Powstaliśmy z myślą o Was i z miłości do podroży!

Ludzie YETI

Kasia

KATARZYNA MASŁYK

Kocham podróżować, wędrować po górach i spędzać czas blisko natury. Jestem trochę szalona i zazwyczaj reaguję na wszystko z dziecięcym entuzjazmem. Często podejmuję pochopne decyzje, ale staram się niczego nie żałować, bo nie ma złych wyborów… są tylko te, które w danym momencie wydają się nam najlepsze!

Zaczęłam podróżować pod koniec szkoły średniej. Podróżowałam głównie autostopem i dzięki niemu zobaczyłam wiele ciekawych miejsc i poznałam inspirujących ludzi.
Ciągnie mnie do krajów Bliskiego Wschodu oraz byłego Związku Radzieckiego.

Obecnie wytrwale walczę z nauką języka rosyjskiego i przygotowuję się do wrześniowej podróży do Kirgistanu i Uzbekistanu, gdzie chcę sprawdzić miejsca, do których chcielibyśmy Was w niedalekiej przyszłości zabrać!
Przewodnicząc Waszym wyprawom będę starała się zapewnić Wam jak najwięcej pozytywnych wrażeń, dbać o nasze wspólne bezpieczeństwo i wyśmienite humory. Do zobaczenia!

Krzysiek

KRZYSZTOF KOPYTKO

Po maturze zacząłem studia informatyczne, ale szybko przekonałem się, że to nie jest moja droga. Zwrot w stronę turystyki nazywam moją pogonią za powołaniem – to był jeden z najlepszych wyborów w moim życiu Zamieniłem moją pasję w biznes i moje marzenie w końcu zaczyna się realizować

Kocham ludzi i praca z nimi sprawia mi przyjemność Staram się, żeby każdy uczestnik wyprawy czuł się na niej jak najlepiej. Chciałbym, żeby każda ekipa wyjazdowa stworzyła zgrany team, więc na pewno zadbam o różne ciekawe formy integracji

Podróżując zawsze chcę zobaczyć jak najwięcej ciekawych miejsc. Moją największą miłością są góry i to na wyjazdach trekkingowych prawdopodobnie spotkacie mnie najczęściej

Na koniec taka mała rada: nie bójcie się spełniać marzenia Dla wytrwałych i ambitnych nie ma rzeczy niemożliwych