NA ZAMÓWIENIE

Wyjazdy na zamówienie

Biuro podróży YETI chętnie zorganizuje różnego rodzaju wyjazdy na zamówienie – w Polsce, Europie i na całym świecie:

  • „szyte na miarę” wyprawy dla dowolnej grupy,
  • wyjazdy integracyjne,
  • pielgrzymki,
  • wyjazdy wspólnotowe,
  • wyjazdy sportowe i szkoleniowe,
  • zielone szkoły i wycieczki szkolne.

Przygotujemy lub pomożemy w przygotowaniu programu podróży. Zorganizujemy transport (loty, autokary, busy), noclegi, wyżywienie, ubezpieczenie, pilotaż i przewodnictwo, a także instruktorów w przypadku wyjazdów ze sportami zimowymi lub wodnymi. Możliwe są także specjalnie przygotowane gry integracyjne, imprezy czy kursy – wszystko jest do ustalenia. Wycenimy kompleksowo wszystkie usługi, a w razie potrzeby zaproponujemy alternatywne rozwiązania, które uczynią wyjazd ciekawszym, bardziej komfortowym lub tańszym. Doradzimy jak najlepiej rozwiązać kwestie formalne i finansowe.

Możemy również pośredniczyć w zorganizowaniu pojedynczych usług turystycznych (np. lotów) zamiast całego wyjazdu. Z radością pomożemy we wszystkim, co jest związane z podróżą i podzielimy się swoją wiedzą.

Posiadamy wymagane dokumenty dla biura podróży organizującego wyjazdy: gwarancję ubezpieczeniową i wpis do rejestru organizatorów turystyki, a także odprowadzamy obowiązkowe składki na TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny) i TFP (Turystyczny Fundusz Pomocowy).

Zainteresowanych wyjazdami na zamówienie zapraszamy do kontaktu mailowego (info@e-yeti.pl) lub telefonicznego (784600271).

Nasz katalog wypraw, stworzony z myślą o wyjazdach na zamówienie i zawierający nasze przykładowe propozycje, znajdziecie tutaj: Katalog Marzeń – podróże szyte na miarę

Sri Lanka! Prawdziwy raj na wyciągnięcie Twojej ręki!